Pravidla použití

1. února 2016 v 21:26 | Gipsík

Jsem moc ráda, že jste se rozhodli právě pro použití mé grafiky. Avšak dbejte prosím na to, že pro ni platí několik pravidel, jejich dodržování vyžaduji, abychom došli ke vzájemné spokojenosti - jak k Vaší, že grafiku smíte používat, tak k mé. Zde vypsaná pravidla jsou pro Vás závazná a použitím prezentace či jiné grafiky s nimi souhlasíte a zavazujete se je dodržovat:


Pokud je na grafice umístěn nápis, kdo prezentaci vyrobil (zdroj; nejčastěji Gipsík nebo webové stránky, ze kterých je prezentace stažena), NIKDY HO NEMAŽTE, nezakrývejte aj. Zdroj MUSÍ zůstat v nezměněné podobě.

Nenachází-li se u grafiky zdroj, ale (např. v prezentaci) je umístěna ikonka nebo textový zdroj, rovněž toto z prezentace nemažte - můžete textový zdroj/ikonku přesunout na jiné místo v prezentaci, ale musí někde na ní zůstat viditelně umístěn/a.

Žádnou grafickou práci ani její část neprohlašujte za svou, a to ani pokud grafiku upravíte dle sebe (viz body níže). Dokonce ani tehdy, chybí-li na grafice ozdrojování jak na obrázku, tak v formě textu či ikonky. To, že na ní není zdroj, neznamená, že je Vaše.

Na stampsky/ikonky a jinou drobnou grafiku si můžete přidat vlastní nápisek (nebo jméno, pokud ho na obrázek nepřidáváte jako zdroj ale jako nápis). Úprava prezentací je možná POUZE PO DOHODĚ (s tím, že dodáte popis, jak chcete prezentaci upravit, podle kterého se rozhodnu, jestli je Váš zásah přijatelný), bez mého souhlasu bohužel nelze prezentace nijak pozměňovat. Pokud mi chcete ohledně úprav napsat, použijte prosím jeden z těchto kontaktů.

Ze stampsek/ikonek a jiné drobné grafiky si také můžete udělat animaci. Platí ovšem ta samá pravidla jako v předchozích dvou bodech.

Je také zakázáno grafiku z těchto stránek šířit na jakékoliv jiné stránky/weby aj. Pokud chcete na mou grafiku upozornit (za což budu velmi vděčná) raději prosím sdílejte odkaz na tyto stránky, samotnou grafiku nikam mimo své prezentace pro vlastní účely nevkládejte.


Děkuji, že tato pravidla dodržujete.

Vaše

 

8 lidí ohodnotilo tento článek.