Změna ve způsobu zveřejňování nových prezentací

8. srpna 2016 v 22:50 | Gipsík |  Novinky
Pěkný večer všem,

dnes jsem dospěla k důležitému rozhodnutí ohledně zveřejňování nových prezentací - až doposud jsem prezentace vkládala do jednoho příspěvku, ale vy, návštěvníci mých stránek, jste tak přicházeli o možnost být o novinkách lépe ,,informováni", protože aktualizace příspěvku na sebe nijak neupozorňovala a nebylo tak na první pohled patrné, že jsem přidala na stránky novou grafiku. Z toho důvodu jste museli tento příspěvek složitěji kontrolovat a hlídat.

Proto jsem se rozhodla, že počínaje dneškem budu nové prezentace přidávat každou do samostatného příspěvku, který se poté zobrazí na hlavní stránce mého webu. Kompletní přehled prezentací však nezmizí, bude dál aktualizován, aby mohl sloužit jako katalog pro nově příchozí návštěvníky, kteří tím pádem nebudou muset prolistovávat jednotlivě články obsahující nové prezentace. Tyto dva způsoby zveřejňování tedy budou fungovat paralelně.

V tuto chvíli jsem do samostatných článků rozřadila několik málo prezentací z poslední doby, starší zůstanou pouze v katalogu (je také možné, že některé jednodušší nebo méně povedené prezentace se objeví pouze v katalogu - tedy ve stejném duchu jako doposud, protože nebudu pokládat za důležité vás na ně upozorňovat na hlavní stránce). Každopádně to nejzásadnější z mé tvorby vám odteď již neuteče.

Co se týče avatarů a jiné drobnější grafiky, zůstává systém zveřejňování stejný, neboť grafiky většinou není dostatečné množství na to, aby vydala na samostatný článek.

Tento nový způsob zveřejňování vám navíc bude poskytovat větší prostor pro zpětnou vazbu - budete se v komentářích moct vyjádřit ke konkrétní prezentaci. Možnost komentování sice pod katalogem byla, nicméně přišla mi, že je nepřehledná a tím pádem byla podle všeho neoblíbená i u vás, neboť jste jí moc nevyužívali. Každopádně za každou vaši reakci k mé grafice budu ráda, protože koneckonců ona grafika je tvořená pro vás a vaše chvála stejně jako vaše připomínky mě směrují v tom, co dělám, abych to dělala pro příště třeba ještě lépe :) Proto za každý váš komentář zpětně i dopředu děkuji!

Vaše

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.